Команда "Базис"
Співзасновники школи
Юрій Білецький
Ідейний натхненник і керівник школи, вчитель математики та фізики.
Дмитро Басов
Вчитель математики, організатор гурткової роботи.
Олександр Триліс
Вчитель фізики, Заслужений вчитель України, організатор дослідницьких проектів школи, керівник Наукового клубу.
Віктор Задоянний
Вчитель хімії, організатор навчального процесу, модератор викладацького колективу, керівник Дебатного клубу.
Кафедра математики та інформатики
Ігор Гольдштейн
Вчитель математики, Заслужений вчитель України
Ігор Вайсбурд
Керівник гуртка логіки
Олена Артемчук
Вчителька математики
Ладислав Гейченко
Вчитель математики
Вадим Митрофанов
Вчитель математики
Катерина Саєнко
Вчителька інформатики
Олександр Шестаков
Вчитель інформатики
Кафедра фізики та хімії
Наталія Махоткіна
Вчителька хімії, Заслужений вчитель України
Ганна Арінархова
Вчителька хімії
Софія Челнокова
Вчителька фізики
Кафедра біології та географії
Катерина Василенко
Вчителька біології
Леся Кондратюк
Вчителька географії
Богдан Тарговський
Вчитель біології
Анна Шагурова
Вчителька біології
Кафедра гуманітарних наук
Юлія Йонець
Вчителька української мови та літератури
Світлана Мешковая
Вчителька історії
Олександр Черкас
Вчитель української мови і літератури
Леся Дубар
Вчителька української мови та літератури
Людмила Кашпіровська
Вчителька історії, заступниця директора з методичної роботи
Кафедра іноземних мов
Ярослава Котович
Вчителька англійської мови
Яна Пушко
Вчителька англійської мови
Ольга Рай
Вчителька англійської мови
Олександра Тімоніна
Вчителька англійської мови
Олена Гроза
Вчителька англійської мови
Наталія Дробот
Вчителька англійської мови
Оксана Кияшко
Вчителька англійської мови
Команда молодшої школи
Тетяна Йовенко
Керівник молодшої школи, вчителька 1-го класу
Каріне Бояр
Вчителька мистецтва, заступник директора молодшої школи з виховної роботи
Катерина Джуржий
Вчителька 2-го класу
Аліна Заріцька
Асистентка вчителя 2-го класу
Вікторія Каліна
Психолог
Ярослав Татарніков
Вчитель фізкультури
Ірина Щиренко
Вчителька 4-го класу, заступник директора з навчальної роботи
Яна Ясінська
Асистентка вчителя 1-го класу, вчителька історії
Марина Абаєва
Вчителька 3-го класу
Юлія Тарасюк
Асистентка вчителя 4-го класу
Адміністрація
Ольга Липко
Директор
Інна Борознюк
Менеджер
Анастасія Власенко
Менеджер
Олена Ведмідь
Менеджер з комунікацій
Лариса Мартиненко
Заступник директора з фінансових питань
Віталій Сидоркін
Практичний психолог
Ольга Чередник
Адміністратор рецепції
Анна Юр
Адміністратор рецепції