Школа «Базис» – приватна школа повного дня на Печерську

Науково-дослідницька школа «Базис», яка заходиться в Печерському районі м. Києва, спеціалізується на природничих науках: математиці, фізиці хімії та біології. А також має поглиблене вивчення англійської мови.

«Базис» – приватна школа заснована вчителями. Її ціль, дати дітям якісну освіту – надійну базу знань для успішного старту та самореалізації в житті. Саме тому учні в школі «Базис» навчаються за програми, розробленими вчителями. Це авторські програми та методики, які дозволяють, окрім базових знань, отримати розвиток нестандартного та критичного мислення, виробити науковий погляд, отримати спеціалізовані знання з провідних предметів.

Окрім уроків діти відвідують тематичні гуртки та курси, науковий клуб, лекції та семінари, розробляють власні наукові проєкти на базі школи. Це дозволяє їм розкрити свій потенціал та свою особистість, розвиватися і бути кращим у тому, що їм дійсно подобається.

Середня та старша школа «Базис» знаходяться в Печерському районі міста Києва за адресою: вул. Ділова, 3.

Початкова школа «Базис» знаходиться також в Печерському районі міста Києва – на вул. Предславинська, 19.

У 2021-2022 навчальному році в початковій приватній школі «Базис» відкрилися білінгвальні класи (перший і другий) з англійською та українською мовами навчання!

Записатись на співбесіду.
Дізнатись більше про білінгвальні класи можна за цим посиланням.