Як вступити до найкращих університетів світу?
Школа "Базис" готує дітей до вступу у найкращі вузи світу. Для того, щоб діти могли обрати для себе найкращий університет, ми регулярно проводимо зустрічі з фахівцями з освіти закордоном.

Ми впевнені, що американські університети – одні з найбільш цікавих та перспективних, але і найдорожчі. Багато людей не розглядають варіант освіти в Америці, враховуючи завелику вартість.

"Базис" запросив Олександра Чехового – батька двох дітей, які навчаються в університетах США. На лекції Олександр докладно роз'яснив нюанси, враховуючи які можна суттєво зменшити оплату за навчання.

Ця подія складалась з двох частин. Перша – відео-лекція на youtube, де Олександр структуровано надав інформацію про вступ. Він розповів про те, як обрати університет, які іспити потрібно здавати, як до них підготуватись та як отримати фінансову допомогу. Це відео можна подивитись тут.

Наступна частина події – вебінар, де Олександр Чеховий поспілкувався з батьками та детальніше відповів на всі їхні питання. Пропонуємо переглянути запис вебінару.
Наступну зустріч ми провели на тему "Як вступити до топ-університетів Канади?".

Чим система освіти в Канаді відрізняється від американської та європейської, як правильно розуміти рейтинги навчальних закладів Канади та бюджет для навчання, яка різниця між коледжем та університетом, - про це розповіла Юлія Орел, фахівець з освіти Канади. Юлія працює в компанії "Studentland", яка займається організацією освітнього процесу за кордоном.

Запис вебінару можна подивитись тут.