НОВИНИ ШКОЛИ
Розширення команди викладачів
Команда засновників та викладачів школи готова до нового навчального року.
Маємо чудові новини: ми розширюємося, тому посилили викладацький склад новими майстрами своєї справи:

Ігор Борисович Гольдштейн – досвідчений викладач математики, що підготував багато учасників та переможців олімпіад національного та міжнародного рівня.
Чудова особистість з яскравим почуттям гумору, високим інтелектом та шанобливим ставленням до учнів. Кожен з його учнів відчуває увагу до себе, незалежно від успішності навчання.

Дмитро Сергійович Басов – відомий викладач математики, з досвідом понад 15 років, засновник багатьох освітніх проектів та математичних гуртків. В учнів спеціалізованого математичного ліцею №145 Дмитро Сергійович був одним з найулюбленіших вчителів. Уроки Дмитра Сергійовича завжди цікаві та оригінальні, але й вимоги до учнів – високі.

Ігор Аврамович Вайсбурд – засновник гуртка ФізМатик, відомий викладач математики, який понад 30 років веде власні курси з позакласної математики у Харкові та Києві. Має талант працювати з наймолодшими школярами, його гуртки із захопленням відвідують учні, починаючи з першого класу. Ігор Аврамович є автором креативних посібників з математики для малюків.

Ярослава Ігорівна Котович – чудова викладачка англійської мови, дипломована фіхівчиня CELTA, працюватиме у «Базисі» також як методистка англійської мови. Ярослава обожнює знаходити нові формати викладання, організує поїздки учнів у англомовне середовище, створює захопливу атмосферу навчання.

Також у школи нова директорка – Ольга Валеріївна Липко, молода фахівчиня зі значним управлінським досвідом у мережі клінік «Добробут» та мама чотирьох дітей.

Як вам вже відомо, школа готується до переїзду у власну будівлю на Воздвиженці. Але, у зв'язку з тим, що реконструкція будівлі ще триває, навчальний рік розпочнеться 2 вересня за адресою: вулиця Отто Шмідта, 16, у орендованій будівлі.

Ми прагнемо створити ідеальну школу – з найсильнішими фахівцями, з найкращою інфраструктурою та обладнанням. Ми щиро хочемо дати вашим дітям найважливіше та найкраще, проте деякі процеси займають більше часу, ніж ми планували.

Невдовзі запросимо вас на зустріч, де зможемо відповісти на всі запитання та презентувати стратегію розвитку школи.

Дуже сподіваємося на ваше розуміння та щиро бажаємо всім гарно відпочити цього літа.

З повагою,
команда школи "Базис"