Новини

Віктор Задоянний на Новому каналі

Якщо вам до рук потрапив шматочок пластику без маркування, то визначити тип цього пластику можна, підпаливши його та перевіривши на плавучість. Співзасновник школи “Базис”, вчитель хімії Віктор Задоянний на “Новому каналі” пояснює, як саме це зробити. У програмі “Таємний агент” Віктор Задоянний розповідає про різні типи пластику.


Повторно використовувати в побуті для зберігання води Віктор рекомендує лише пляшки, які позначені цифрою “7” (полікарбонат). Всі інші типи пластику не придатні для повторного використання для харчових продуктів.


Також не варто пити гарячі напої через пластикову кришечку. Крім того, що такі кришечки забруднюють довкілля, у їхньому виробництві використовується полістерол, який при нагріванні стає небезпечним для організму людини.


Якщо ви обираєте багаторазову пляшку для води, то зверніть увагу, що вона має бути виготовлена з пластику, на якому позначено "BPA-free". Всі інші пляшки, на яких немає такого маркування, після використання варто спресувати та здати на переробку.