Новини

Учні “Базису” — кращі мозкознавці України!

Андрій Дудник — 9 клас, Марія Зарицька, Катерина Точона та Данило Савченко — учні 10 класу візьмуть участь у національному відборі Кращого Мозкознавця 2023. Вони боротимуться за можливість представити Україну на міжнародному онлайн змаганні International Brain Bee.

Пишаємося нашими учнями! У відбірковому етапі вони набрали понад 75% правильних відповідей. Це неймовірно високий результат!

Конкурс Мозкознавців України — це змагання серед школярів у галузі знань з нейронаук. Він є офіційним регіональним етапом Міжнародного конкурсу International Brain Bee Competition, заснованого доктором Норбертом Мислінським з Університету Меріленд (США).

Усі завдання конкурсу мають університетський рівень з нейробіології з її дрібними нюансами: анатомія мозку, провідні шляхи, сенсорні системи і все від А до Я ще й латинською. Багато практичних питань з медичної та патанатомії. Більшість із них англійською мовою. Тому участь в такому конкурсі потребує великої підготовки. Учні, які вже зараз володіють такими знаннями, стануть кращими лікарями та успішними науковцями!

Більше про конкурс читайте тут: http://brainbee.in.ua/index.php?id=finalistu-2023