Новини

Запрошуємо учнів 7-10 класів на онлайн-навчання в «Базис»

Школа «Базис» відкриває набір учнів у додаткові 7-10 онлайн-класи. Наша команда досвідчених вчителів розробила спеціальну онлайн-програму, яка допоможе дітям надолужити пропущений матеріал та завершити навчальний рік, отримавши якісні знання у повному обсязі.

Зручний формат навчання підійде для тих, хто зараз перебуває за кордоном, або в будь-якому регіоні України.

Реєструйтеся тут

Що ми пропонуємо:
- повноцінну онлайн-освіту  (до 6 уроків в день, у другій половині дня);
- досвідчених викладачів та живе спілкування з ними;
- до 16 осіб у групі «учень» та до 16 осіб у групі «слухач»;
- отримання українського атестата державного зразка;
- поглиблене вивчення природничих наук;
- онлайн-консультації в разі потреби;
- український атестат державного зразка для тих, хто обрав пакет «учень».

Навчання в «Базисі» спрямоване на поглиблене вивчення природничих наук, таких як математика, фізика, хімія, біологія. Навчальний план розрахований на учнів, які планують вступати у найкращі технічні, економічні, дослідницькі університети світу.

5 днів на тиждень о другій половині дня діти матимуть до шести онлайн-уроків: фізика, математика, хімія, біологія, українська та англійська мови. Це не просто записи для самоопрацювання, наші вчителі займатимуться з дітьми, будуть давати домашні завдання та перевірятимуть їх виконання. А в разі потреби проведуть додаткові консультації для дітей.

Після реєстрації учні будуть записані на двотижневе безкоштовне навчання. Після цього двотижневого курсу деяким учасникам буде запропоновано пакет «учень», а деяким - тільки пакет «слухач». Пакет «учень» включає комунікацію на уроках, повний розклад предметів, отримання всіх додаткових матеріалів та комунікацію з викладачами у чатах. Пакет «слухач» включає присутність на уроках, окрім іноземної та української мови, домашні завдання та матеріали для самоопрацювання. Атестат видається тільки тим учасникам, які обрали пакет «учень».

Вартість навчання:
- пакет «слухач» - безкоштовно
- пакет «учень» - 10 000 грн/міс

Телефон для довідок: (068) 418 86 18