Новини

Учні “Базису” стали учасниками Форум “Софія Київська”

23 листопада учні нашої школи відвідали Форум “Софія Київська”. Чим унікальний цей захід? Тим, що він дає можливість звичайному десятикласнику поставити запитання, наприклад, Міністру фінансів України “Як то працює?”, і отримати щиру, зрозумілу та розгорнуту відповідь.

Цьогоріч форум проходив у бомбосховищі Unit City. Безпека учасників була пріоритетом №1. Гостями форуму були: Державний секретар Олександр Ярема, Міністр фінансів Сергій Марченко народні депутати України Ярослав Юрчишин та Ярослав Железняк.

“Форум “Софія Київська” став гарним досвідом для мене Мені було надзвичайно цікаво послухати високопосадовців, які виконують провідну роль у функціонуванні держави. Особливо цінно було почути про складні речі простими словами та дізнатися багато нового. Найбільше мені сподобався виступ Міністра фінансів, оскільки він дуже гарно та просто пояснив теми які сьогодні турбують українців, і дав розлогі та вичерпні відповіді на запитання”, - поділився враженням Мирон Луцків, учень 10 класу Basis.

Дякуємо Українська академія лідерства за організацію та запрошення. Це було неймовірно круто!