«Вечірній БАЗИС»
Запрошуємо учнів 5-11 класів до онлайн-програми «Вечірнього Базису» на 2022-2023 навчальний рік!

Наші вчителі створили надпотужну програму «Вечірній Базис» спеціально для тих дітей, які перебуваючи в різних куточках земної кулі, відвідуючи різні школи хочуть продовжувати отримувати найкращі знання з математики та природничих наук.

  • 3-4 уроки в день за основними предметами: математика, біологія, хімія, фізика. Крім того, в програмі будуть уроки української мови та історії;

  • онлайн-заняття у другій половині дня. Орієнтовно з 17:00 до 20:00 (за Києвом);

  • живі уроки (жодних записів) з досвідченими викладачами;

  • домашні завдання, перевірку знань та оцінки;

  • до 18 учнів у класі;

  • суботні гуртки з профільних предметів (фізика, хімія, математика, біологія).

Що ми пропонуємо:

Навчання в «Базисі» спрямоване на поглиблене вивчення природничих наук, таких як математика, фізика, хімія, біологія. Навчальний план розрахований на учнів, які планують вступати у найкращі технічні, економічні, дослідницькі університети світу.

«Вечірній Базис» може бути:

- основним місцем навчання (учень зараховується до школи на дистанційну форму навчання), в кінці навчального року ви отримаєте табель/ свідоцтво про освіту (9 і 11 класи)*

- додатковим навчальним курсом для вашої дитини, який дасть їй глибокі знання з математики та природничих наук. В такому випадку в кінці року ви отримаєте сертифікат про проходження курсу.

Зарахування у «Вечірній Базис» відбувається шляхом проходження співбесіди.

Вартість навчання у «Вечірньому Базисі» – 15 000 грн/міс.

* Уроки з основних предметів: математика, фізика, хімія, біологія, українська мова та історія будуть проходити онлайн. З решти предметів шкільної програми діти отримуватимуть матеріали для самоопрацювання, а вкінці семестру писатимуть контрольні роботи та складатимуть заліки.
Як стати учнем «Вечірнього Базису»?
1
Зареєструватися
3
Пройти співбесіду
Підписати договір на навчання
2
Відгуки минулорічних учнів «Вечірнього Базису»
Учениця 10 класу

Дуже дякую всім учителям "Базису"! Ви ще раз довели, що українські вчителі найкращі у світі! Такого рівня навіть не бачили у Німеччині, вони про таких учителів можуть тільки мріяти!


Учениця 10 класу

Дуже дякую всім учителям "Базису"! Ви ще раз довели, що українські вчителі найкращі у світі! Такого рівня навіть не бачили у Німеччині, вони про таких учителів можуть тільки мріяти!


Учень 9 класу

Мені дуже сподобалось ставлення вчителів до навчання та учнів. Їм справді вдалось викликати бажання до вивчення та цікавість до своїх предметів. Особлива подяка вчителю геометрії Білецькому Юрію Олександровичу. Обов'язково хотів би продовжити навчання в Базисі й надалі.

Учениця 9 класу

Мені було дуже приємно навчатися в «Базисі», вчителі цікаво пояснювали матеріал та давали цікаві незвичайні завдання. Мені вдалося закрити деякі пробіли в знаннях, чіткіше охарактеризувати суть усіх предметів, визначити для себе нові цілі у навчанні. Мені б дуже хотілося і далі навчатися в «Базисі»

Учень 8 класу

Сприятлива для навчання атмосфера на уроках, вчителі підтримують, якщо ти робиш помилку та відкриті до особистої думки учнів. Заняття більше схожі на цікавий «клуб за інтересами», ніж на класичні нудні уроки.

Учень 10 класу

Мені дуже сподобалося навчатися у «Вечірньому Базисі». Навчання тут справді допомогло глибше вивчити деякі предмети, а деякі взагалі вивчити наново. Мені сподобався підхід вчителів до учнів: під час вивчення нового матеріалу завжди звертали увагу на знання учнів різних рівнів та підтягували з нижчих до вищих. Також сподобалося те, що можна задати будь-яке запитання і отримати на нього відповідь. Приємним було те, що вчителі завжди намагались дати щось цікаве. Наприклад, на геометрії ми розв'язували не лише стандартні задачі, а й розглядали випадки з нашого життя; вчитель з хімії знаходив для нас цікаві відео і навчав не лише за стандартною шкільною програмою; на алгебрі, хоч потрібно було засвоїти багато нових тем, вчитель завжди намагався встигнути порозв'язувати і складніші й цікавіші завдання також. Мені сподобалася увага вчителя з фізики до слабших у цьому предметі учнів: завжди детально розглядалися їх питання і заповнялися прогалини у знаннях. Вчитель з біології гарно доносив матеріал зрозумілою всім мовою. Також дуже цікаво було виконувати проєкти з фізики та біології. Загалом, я дуже рада, що мені вдалося понавчатися в Базисі.