Середня та старша школа
Засновники
«Базис» - школа, яку творять вчителі на основі свого живого досвіду в різних середовищах.
Мета
Наша мета – дати відчути дитині інтелектуальну насолоду, задоволення від навчання. Випускники школи готуються стати студентами найкращих вузів світу та отримують впевненість щодо своєї професійної реалізації.
1
2
Спеціалізація
Школа «Базис» спеціалізується на природничих науках (фізика, математика, хімія, біологія) та має високий рівень викладання англійської мови. Ми робимо ставку на академічну освіту, що відповідає світовому рівню.
Традиції та новаторство
Ми бережемо традиції класичного навчання, але з кожним учнем працюємо по-новому. Знання постійні, а учні різні, тому потребують різних підходів.
4
3
Глобальний контекст
В науці постійно відбуваються відкриття, зміни, події, тому підручників – недостатньо. Ми забезпечуємо контакт учнів з міжнародними та українськими науковцями. Школярі спілкуються з майстрами переднього краю науки. Важливим для нас є вивчення англійської мови, яка є обов'язковою для зв'язку із сучасним науковим світом.
Розвиток учня
Індивідуальна траєкторія навчання учня допомагає рости в своєму темпі, досягати бажаного рівня, перевершувати його і поглиблювати свій розвиток.
6
5
Рівень
Ми тримаємо мозок у напрузі, розвиваючи інтелект. Так, у нас складно. Але учні в «Базисі» люблять навчатись та впевнені у своєму майбутньому, повному необмежених можливостей.
Інтерес - основа навчання
Школа – це простір, де розвивається інтерес до інтелектуальної діяльності. Ми показуємо, що навчатися цікаво та захоплююче.
8
7