28-30 квітня 2020
Науково-дослідницька школа "Базис"
Підсумок семінару "Наукові революції ХХ сторіччя"
У школі "Базис" відбувся триденний семінар для старшокласників "Наукові революції ХХ сторіччя". Онлайн-формат дозволив розширити географію учасників, тому у семінарі змогли взяти участь діти з різних міст України.

Ведучі семінару, науковці зі Швейцарії та Нідерландів, поділились останніми відкриттями у сфері фізики та хімії. Старшокласники мали можливість поспілкуватись з вченими та отримати відповіді на складні питання.

Пропонуємо вам послухати частину виступу професора Лейденського університету та наукового співробітника Європейського центру ядерних досліджень CERN (Женева) Олексія Боярського, де він розповідає про наукову революцію, що відбувається в світі прямо зараз.
Вдячні професору Олексію Боярському, а також науковому співробітнику Європейського центру ядерних досліджень CERN (Женева) Кирилу Бондаренку та аспірантці в Лейденському університеті (Leiden University) суміжно з Делфтським технічним університетом (TU Delft) Євгенії Чейпеш, які разом з вчителями "Базису" провели вже другий семінар для українських школярів.

Повний запис чотирьох днів семінару можна подивитись тут.