Як ми працюємо у молодшій школі під час карантину
Робота з дітьми молодших класів завжди вимагає особливої уваги, а на карантині – тим більше. Для вчителів школи "Базис" важливо знайти підхід до кожної дитини, вислухати її історії, підтримати, а крім цього – надати нові знання. Ми створили такий розклад уроків для молодшої школи, коли діти мають всі необхідні заняття та достатньо часу на відпочинок.

В школі "Базис" у період карантину діти молодшої школи вчать математику, українську та англійську мови, літературу, а також займаються творчістю та створюють власні шедеври. Логіка, шахи, танці – всі додаткові гуртки ми проводимо онлайн.

Хочемо подякувати батькам наших малюків, які допомагають дітям зосередитись на навчанні біля комп'ютерів. Ми знаємо, як складно одночасно працювати вдома і бути поруч з маленькими дітьми. Повірте, ми також мріємо про найшвидше повернення до стін школи, щоб бачити очі та посмішки наших учнів наживо. А поки – разом працюємо для того, щоб діти продовжували свій розвиток, отримували інформацію, спілкувались зі своїми друзями та улюбленими вчителями.