Новини

Учні «Базису» стали абсолютними переможцями Всеукраїнської олімпіади з експерименту ExPhO 2021

Загалом в олімпіаді взяли участь 31 команда з різних регіонів України. Серед них і дві команди від школи «Базис».

Протягом 5 годин учасники розв’язували 6 експериментальних задач на різні теми з курсу фізики, а потім презентували результати журі.

Кожна із задач оцінювалася за 100-бальною шкалою. Команда «Базис» у підсумку отримала 432,5 бали, і це був кращий командний результат!

Пишаємося нашими переможцями: Тимофій Стаднійчук, Андрій Ведмідь, Уляна Ронська, Дмитро Білецький, Дем'ян Желябовський, Ян Железняк.

А також дякуємо учасникам нашої другої команди «Чорти», які проявили не аби яку наполегливість та рішучість. Переконані, що наступного року призове місце за ними! Учасники команди «Чорти»: Микита Голубецький, Федір Фурцев, Олег Зубарєв, Олександра Яковенко, Михайло Сегеда, Ніколь Кміта.

ExPhO – це всеукраїнські командні змагання, які щороку проходять на базі КНУ імені Тараса Шевченка за підтримки Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова. Учасниками змагань є талановиті учні 7-11 класів з усієї України, а журі – студенти та науковці у галузі фізики. Всеукраїнська олімпіада з експерименту унікальна за своєю суттю, аналогів якій немає. Вперше її провели у 2012 році, і зараз вона об’єднує дітей всієї України.