Новини

Триває донабір учнів у початкову школу «Базис»

Початкова школа «Базис» запрошує маленьких розумників на навчання! Донабір проводиться до 1-4 україномовних класів та 1-2 білінгвальних класів (з українською та англійською мовами навчання).

У школі «Базис» учні навчаються за спеціально розробленою програмою. Вона базується на програмах О. Я. Савченко, «Росток», Cambridge Primary та власних напрацюваннях вчителів. Усі заняття спрямовані на розвиток інтелектуальних та наукових здібностей дитини, поглибленому вивченні природничих наук та англійської мови.

У всіх класах щодня є уроки англійської мови та математики, а в білінгвальних класах 70% навчання проходить англійською. Такий підхід допомагає дітям з дитинства розуміти та розмовляти англійською, як рідною мовою.

«Базис» – школа повного дня. Ми працюємо з 08:30 до 18:30. Окрім основних уроків, діти відвідують різноманітні гуртки: шахи, логіка, роботехніка, танці, спортивні секції, арттерапія. Тож кожна дитина зможе обрати заняття для розвитку, яке їй подобається.
Школа забезпечує учнів збалансованим триразовим харчуванням. А першокласники ще й мають обідній сон, який так важливий у їхньому віці для засвоєння великої кількості нової інформації.

Початкова школа «Базис» знаходиться в окремому приміщенні з власним подвір’ям, спортивним майданчиком та місцем для паркування автомобілів за адресою: Київ, вул.: Предславинська, 19.

Детальніше ознайомитися з умовами вступу ви можете за посиланням.
Зареєструватися на співбесіду: https://cutt.ly/jEZwrAU