Новини

Реконструкція будівлі школи на Подолі триває

Реконструкція будівлі школи "Базис" на Подолі у Києві триває. Назважаючи на перешкоди, ми сподіваємось розпочати новий навчальний рік у власному, а не в орендованому приміщенні. 

Інвестор «Базису» Андрій Дудник придбав будівлю для школи на законних підставах і хоче реконструювати її до рівня однієї з найкращих за технічним та лабораторним оснащенням шкіл. Адже «Базис» - це школа, що готує майбутніх українських науковців та дослідників. Школи такого рівня потрібні не лише Подолу і Києву, а і всій країні.

Проте забудовники "ПодолГрад Вінтаж" продовжують незаконне будівництво елітного житлового комплексу, перешкоджаючи реконструкції школи. Крім того, забудовники спекулюють на потребах людей з вадами зору, використовуючи їх на штучних мітингах під судами, та не даючи їм жодного документального підтвердження того, що хтось з них стане власником квартири саме у "ПодолГрад Вінтаж".

Інвестор школи «Базис» Андрій Дудник пропонує власним коштом вирішити проблему соціально житла для Українського товариства сліпих, тільки б врятувати Поділ та школу від чергового багатоповерхового «монстру».

Вдячні телеканалу ICTV за розслідування та сюжет про ситуацію щодо будівництва нашої школи.