Зустрічі зі студентами та науковцями
Квітень 2019
Призер світової олімпіади з фізики, студент Оксфордського університету Олексій Мельник виступив перед учнями школи «Базис». Ми почули про освіту в Україні та Великобританії, про цікаві традиції Оксфорду та про перспективи майбутніх фізиків і математиків.
Листопад 2019
До «Базису» завітала студентка магістратури Постдамського університету, астрофізик Ольга Лебіга. Ольга розповіла, чому вирішила займатись наукою, навіщо поїхала за кордон, про життя студента в Німеччині і про пошук екзопланет.
Листопад 2019
Гліб Майданік, студент-біолог Бостонського Університету, розповів, чим відрізняється навчання в Америці та Англії, чому він обрав саме Бостон, з якими труднощами самостійного життя він зіткнувся на першому курсі.
Листопад 2019
Ембріологиня Ольга Малюта, магістрка молекулярної біології, завітала до старшокласників "Базису" з тематичною лекцією. Пані Ольгу запросили на зустріч після того, як старшокласники розібрали на уроках біології побудову статевої клітини, а на уроці літератури вивчили твір Олдоса Гакслі "Прекрасний новий світ" та замислились над технологіями штучного запліднення.
Грудень 2019
На гурток для 5-х класів "Чудернацька біологія" завітала мікробіологиня, що була учасницею 24-ї наукової експедиції на Українську антарктичну станцію ім. Вернадського Євгенія Прекрасна. Скільки бактерій в чайній ложці землі, як виглядає мікроорганізм, що вижив у бурштині, як ми бачимо бактерії, а вони – нас: це все та багато іншого було на лекційній частині.