Табір наукових проектів
Коли навчальний рік закінчується, ми не хочемо розлучатися. Тому запрошуємо однодумців у велику пригоду – наш літній табір.
Нарешті наша допитливість та креативність не буде обмежена стінами шкільних кабінетів, а поведінка – суворими вимогами великого міста. Ми роздивимося комара під мікроскопом, виміряємо температуру вогнища та виділимо барвники з лісових квітів.
Вчителі школи "Базис" стануть провідниками у світі природних явищ, про які ми щось чули на уроках, а тепер побачимо їх наживо. Фізика, математика, хімія, біологія – обери собі напрямок – і вперед, до відкриттів. Ніхто ще не досліджував електропровідність ґрунту в цьому лісі, ми будемо першими!

Ви думаєте це будуть забавки? Ні! Ми віримо в себе і плануємо результати досліджень на наших проектах публікувати у вигляді статей та фотозвітів, які не соромно буде розмістити у поважних журналах.

Окрім суворої (без жартів) науки, буде багато спорту, ігор, спілкування, інтелектуальне кіно та інші сюрпризи. Нудно не буде, це точно.
Для учнів, які навчаються у 7-10 класах, цікавляться природничими науками, люблять досліджувати, конструювати, грати та спілкуватися.
Для кого?
Вчителі школи "Базис": Юрій Білецький, Віктор Задоянний, Ганна Арінархова, Олександр Триліс, Дмитро Басов, Вадим Мітрофанов, Богдан Тарговський, Олександра Тімоніна та інші.
Хто проводить табір?
Що буде у таборі?
Ми будемо абсолютно серйозно грати у вчених. Учасники табору обирають напрямок (фізика, математика, хімія, біологія), за яким потрапляють у відповідну команду дослідників, від 6ти до 10ти учасників. Кожна команда розробляє власний науковий проект, результати якого представляє на заключній науковій конференції.
Наукові проекти
Інтелектуальні розваги
Відпочинок на природі
Ми будемо грати в інтелектуальні та настільні ігри, блукати просторово-розумовими квестами і навіть змагатись у математичних, фізичних, хімічних та біологічних батлах. І будемо отримувати від цього задоволення!
Ми будемо активно освоювати природу – оскільки табір проводиться на великій парковій території (цього року "Базис" орендував всю площу табору, яка повністю в нашому розпорядженні), на нас чекають експерименти на свіжому повітрі, вечірні вогнища, активні рухливі ігри, прогулянки із спостереженнями за природними явищами, біологічні експедиції вздовж річки Ірпінь.
Коли?
6-19 червня 2021 рік
Де?
Табір проводиться на території санаторію "Дубки" в місті Ірпінь. Школа орендує всю територію санаторію. Проживання у двох- та трьох-місних кімнатах.