Зустрічі зі студентами та науковцями
Квітень 2019
Призер світової олімпіади з фізики, студент Оксфордського університету Олексій Мельник виступив перед учнями школи «Базис». Ми почули про освіту в Україні та Великобританії, про цікаві традиції Оксфорду та про перспективи майбутніх фізиків і математиків.
Листопад 2019
До «Базису» завітала студентка магістратури Постдамського університету, астрофізик Ольга Лебіга. Ольга розповіла, чому вирішила займатись наукою, навіщо поїхала за кордон, про життя студента в Німеччині і про пошук екзопланет.
Листопад 2019
Гліб Майданік, студент-біолог Бостонського Університету, розповів, чим відрізняється навчання в Америці та Англії, чому він обрав саме Бостон, з якими труднощами самостійного життя він зіткнувся на першому курсі.
Листопад 2019
Ембріологиня Ольга Малюта, магістрка молекулярної біології, завітала до старшокласників "Базису" з тематичною лекцією. Пані Ольгу запросили на зустріч після того, як старшокласники розібрали на уроках біології побудову статевої клітини, а на уроці літератури вивчили твір Олдоса Гакслі "Прекрасний новий світ" та замислились над технологіями штучного запліднення.
Грудень 2019
На гурток для 5-х класів "Чудернацька біологія" завітала мікробіологиня, що була учасницею 24-ї наукової експедиції на Українську антарктичну станцію ім. Вернадського Євгенія Прекрасна. Скільки бактерій в чайній ложці землі, як виглядає мікроорганізм, що вижив у бурштині, як ми бачимо бактерії, а вони – нас: це все та багато іншого було на лекційній частині.
Вересень 2021
До учнів школи «Базис» завітала Марія Коляденко, яка навчалася в Україні, а наразі працює інженером-програмістом в штаб-квартирі офісу Google в Лондоні. Марія поділилася зі старшокласниками своїм шляхом від вибору майбутньої професії до отримання роботи мрії. Розповіла на що варто звертати увагу під час навчання, де краще шукати роботу в міжнародних проєктах та компаніях, як готуватися до співбесід, а також адаптуватися і знайти себе в компанії, якій працюєш.

Грудень 2021
У старшокласників «Базису» відбулася зустріч з Єгором Фурцевим. Нещодавно Єгор отримав диплом бакалавра в Гронінгенському університеті за спеціальністю промислова інженерія, і зараз готується до вступу на магістратуру. Паралельно він працює в команді над одним зі стартапів у сфері енергоощадження в системах гарячого водопостачання – «Dewamte». Під час зустрічі Єгор поділився власним досвідом: як він обирав навчальний заклад, як готувався до вступу та з якими складнощами стикнувся під час навчання, а також розповів, як шукав в Нідерландах свою першу роботу.
Січень 2022
Сергій Кліндух, студент Бостонського університету - University of Massachusetts Boston, завітав до школярів «Базис». Сергій навчається на другому курсі за спеціальністю Computer Science. Він розповів, чим навчання в Бостоні відрізняється від навчання в Україні та як готуватися до вступних іспитів за кордон. Сергій поділився власним досвідом, як краще подолати мовний бар'єр та знайти нових друзів в іншій країні, а також відповів на всі запитання, які цікавили наших учнів.