Молодша школа
Одне із головних завдань молодшої школи, окрім надання знань та навичок, адаптація дитини до нового етапу життя. Цю адаптацію ми проводимо у комфортних умовах, із розумінням вікових особливостей та з повагою до дитини.
1
Навчання
Математика і предмети природничого циклу в молодшій школі викладаються за програмою "Росток". Англійська мова - п'ять разів на тиждень. Для максимального розвитку здібностей дітей вчителі використовують авторські надбання на кожному уроці.
2
Спеціалізація
Вчителі старшої школи починають проводити природничі заняття вже в 3-4 класах. Учні працюють з обладнанням фізико-хімічної лабораторії, розв'язують нестандартні задачі та готуються до предметів, які викладаються у середній школі.
3
Гуртки
В другій половині дня діти відвідують гуртки у школі: логіку, шахи, Young Engineers (Lego - інженерія), хореографію, театральну студію, творчу майстерню, айкідо, цифрову творчість та комп'ютерну грамотність.
4
Повага
Для команди школи «Базис» важливою цінністю є взаємна повага. В першу чергу, це повага вчителів до учнів та взаємна повага між учнями. Так закладається основа майбутнього вміння гармонійно існувати та діяти в колективі.
5
Індивідуальність
Завдяки невеликій кількості учнів в класі (до 16 дітей) вчителі мають змогу спрямовувати учня по індивідуальній траекторії навчання і давати додаткові вправи для повної реалізації потенціалу дитини.
6
Простір
Маленькій дитині потрібно багато простору для розвитку. В кабінетах школи є ігрові зони, де дитина може відпочити на перерві та після уроків. Учні першого класу мають окрему кімнату з ліжками для денного сну.
7
Повний день
Школа повного дня - це означає, що домашні завдання учні виконують у школі самостійно. Кожна дитина має місце для зберігання підручників та особистих речей, які не треба носити додому.
8
Безпека
Діти можуть зосередитися на навчанні, коли почувають себе в безпеці. В цьому віці це відчуття пов'язане з чіткими межами, виставленими дорослими. Для цього ми застосовуємо зрозумілі заборонні правила та правила позитивного підкріплення.
9
Рух
Фізична активність надзвичайно важлива в початкових класах, тому ми заохочуємо дітей до рухливості. Кожного дня обов'язковими є прогулянки.