Гуртки
Школа «Базис» пропонує учням відвідувати додаткові заняття. Гуртки є факультативними та відбуваються після основних уроків у другій половині дня.
Середня та старша школи

Математичні гуртки

Для 5-11 класу проводяться гуртки з математики, математичної лінгвістики та логіки, які ведуть Ігор Гольдштейн, Олена Артемчук та Ладислав Гейченко.

(5-11 класи)

Науковий клуб

Викладачі клубу – Олександр Триліс, Юрій Білецький, Віктор Задоянний та інші вчителі школи "Базис" . Науковий клуб – це поєднання фізики, математики, хімії, біології. Ми заохочуємо учнів до дослідницьких проектів, показуємо, скільки цікавого відбувається навколо, вчимо дітей шукати відповіді на складні питання, спонукаємо їх до більш детальних досліджень.

(8-11 класи)

Математичний аналіз у фізиці

Керівник клубу: Олександр Триліс.
На гуртку учні розбираються, як застосовувати знання з математичного аналізу на практичних задачах з фізики.

(9-11 класи)

Гуртки з хімії

Викладачі клубу: Віктор Задоянний, Наталія Махоткіна, Ганна Арінархова.
Учні опановують основи аналітичної хімії та здобувають навички виділення та дослідження природних сполук.

(7-10 класи)

Гуртки з біології

Викладачі клубу: Катерина Василенко, Богдан Тарговський.

(6-11 класи)

Програмування

Керівник клубу: Катерина Саєнко.
На гуртку діти вивчають різні мови програмування, зокрема С++ або Java, готуються до олімпіад, розбирають алгоритми та структури даних, розв'язують логічні завдання.

(5-11 класи)

Дебатний клуб

Керівник клубу: Віктор Задоянний.
Участь у дебатному клубі допомагає розвивати критичне мислення, шукати аргументацію, будувати та руйнувати логічні ланцюжки. Крім того, діти поглиблюють знання з англійської мови, оскільки дебатні турніри, в яких ми беремо участь, відбуваються також і англійською. В цьому році команда школи «Базис» посіла перше місце на турнірі «Афінський форум», а наші учениці Вероніка Понамарчук та Іванка Бородай отримали нагороди «Кращий спікер турніру» на дебатах у Києві та Дніпрі відповідно.

(5-11 класи)

Тенісний клуб

Керівник клубу: Олександр Триліс.
В настільний теніс ми граємо в школі кожен день – на перервах та після уроків. Але щовівторка відбуваються справжні тенісні бої між вчителями та учнями. Запрошуємо і батьків приєднуватись до гри.

До речі, недарма керівник тенісного клубу – вчитель фізики. За теорією Олександра Триліса, мислення та рух – це синхронна діяльність. Під час гри в теніс потрібно миттєво приймати рішення, вибудовувати стратегію та швидко діяти. Це розвиває точність мислення. Крім того, для дітей, які зайняті інтелектуальною роботою, корисно мати фізичну розрядку під час навчання.

Cambridge Exam

Керівник гуртка: Ярослава Котович.
Всі бажаючі можуть здати іспити з англійської мови, а наші вчителі допоможуть їм підготуватись. Наразі ми готуємось до Cambridge Exam: Preliminary English Test (PET), Cambridge First Certificate in English (FCE) та Key English Test (KET).

(6-11 класи)

Speaking club

Гуртки з англійської мови, які проводить носій мови. Учні розділені на групи за рівнем знань.

(5-11 класи)

Англомовний театр

Керівник гуртка: Олександра Тімоніна.
В театральному гуртку діти реалізують себе не тільки як актори. Вони є режисерами та звукорежисерами, конструкторами сцени, декораторами та костюмерами. Крім акторських здібностей та поглиблення англійської мови, діти розвивають ораторські навички та вміння працювати в команді. Мова спілкування: англійська.

(6-8 класи)

Басейн

Учні школи мають змогу відвідувати спортивний басейн "Олімп". Заняття проходять у групах з кваліфікованим тренером.

(5-6 класи)

Молодша школа

Логіка

Керівник гуртка: Ігор Вайсбурд.
Гурток входить до обов'язкової програми. Діти вирішують нестандартні задачі на логіку, займаються комбінаторикою, готуються до математичних олімпіад.

Шахи

Шахи розвивають у дітей пам'ять, логіку, увагу, інтуїцію і творче мислення. Для того, щоб обіграти суперника, дитині потрібні витримка та наполегливість. Під час гри дитина вчиться поважати чужу думку, ставити себе на місце суперника та слухати інших.

Young Engineers

Метою програми є розуміння і вміння застосувати теоретичні знання з математики, фізики та машинобудування на практиці за допомогою контрукторів LEGO. У навчанні використовуються сертифіковані, спеціально розроблені комплекти, які були створені інженерами світу для молодшого покоління.

Робототехніка

Лабораторії сучасних технологій, в яких учні отримують інноваційні знання та створюють прості комп'ютерні ігри.

Speaking club

Що може бути ефективнішим методом вивчення іноземної мови, ніж спілкування з людиною, яка досконало володіє цією мовою? Заняття з носієм англійської мови дозволить легко і невимушено подолати мовний бар'єр.

Art

Заняття рисунком і живописом дає справжній відпочинок і розвантаження для мозку. Переключення на творчі процеси дозволяють продуктивно та з задоволенням працювати після малювання.

Акторська майстерність

Занурюючись в атмосферу театру, дитина розвиває мову, вчиться рухатись та долає свої психологічні бар'єри.

Айкідо та секція самооборони

Спортивні секції розвивають координацію, свободу тіла та уважність, виховують дисципліну та вчать правилам поведінки.

Hip-Hop dance

Заняття хореографією – це фізичний та емоційний розвиток дитини, відчуття ритму та музики. Діти вчать основи стилю танцю хіп-хоп, потрапляють у колектив однодумців, які допомагають розвиватись і надихають на успіхи.

Фінансова грамотність

Основна мета гуртка - дати дітям базові знання в сфері особистих фінансів, навчити їх правильно розпоряджатися кишеньковими грошима, сформувати уявлення про сімейний бюджет, доходи сім'ї, витратах, особистому фінансовому плануванні, познайомити з фінансовими інститутами, інструментами та їх можливостями.

Басейн

Учні 1-4 класів відвідують басейн "Олімп". Заняття відбуваються в міні-групах під керівництвом кваліфікованого тренера. Плавання сприяє розвитку всіх груп м`язів та поліпшенню координаціі рухів, зміцнює імунітет, розвиває витривалість.