"Базис" підтримує лікарів
Школа «Базис» приєднується до соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів. Разом з Міністерством охорони здоров'я України ми запускаємо спільний проект, де діти медичних працівників під час карантину зможуть дистанційно навчатись точним наукам.

Ми вдячні медикам, які борються з поширенням коронавірусної хвороби та хочемо допомогти їхнім дітям у навчанні. Під час карантину додаткові онлайн-заняття та консультації від авторитетних вчителів зможуть відвідувати безкоштовно учні зі всієї країни – діти лікарів та інших медичних працівників.

МОЗ України відправляє у лікарні анкету для дітей медичних працівників, які борються з вірусом COVID-19. Також ви можете заповнити її тут. Ми будемо комунікувати з кожним, але в першу чергу обробляємо відповіді, які отримуємо від Міністерства охорони здоров'я України.

Команда "Базису", діти та батьки школи, - ми всі пишаємось нашими вчителями, які придумали таку соціальну ініціативу та готові додатково працювати, незважаючи на ту подвійну завантаженість, яку вони мають зараз, проводячи дистанційні уроки. У складні для країни часи ви є тими, на кого ми рівняємось. Дякуємо вам за самовіддачу та за приклад, який ви показуєте своїм учням.